W trosce o Twoje zadowolenie i bezpieczeństwo współpracujemy wyłącznie z najlepszymi dostawcami włosów naturalnych. Ich najwyższą jakość potwierdzają nie tylko badania, ale również nasze zadowolone klientki.

Do zabiegu używamy włosów naturalnych 100% REMY o strukturze europejskiej. Oznacza to, że każdy włos w paśmie ułożony jest zgodnie z kierunkiem rośnięcia. Dzięki temu podczas noszenia włosy nie puszą się, nie plączą i nie zaczepiają o siebie. Ponadto włosy REMY znakomicie się układają i nie sprawiają problemów w pielęgnacji.

Włosy naturalne europejskie REMY przy zachowaniu odpowiedniego cyklu podciągnięć oraz dobrej pielęgnacji mają żywotność nawet ROK czasu! Struktura europejska oznacza, że włosy są pozyskiwane na terenie europy i odpowiadają budową Twoim własnym włosom! Nie są ciężkie i twarde jak włosy chińskie czy oporne na farbowanie jak włosy indyjskie, ale miękkie, delikatne w dotyku i idealnie stapiające się z Twoimi własnymi włosami. Dzięki przedłużaniu włosów tymi pasmami będziesz miała uczucie, jakby te lśniące, gęste i przyjemne włosy od zawsze były Twoimi!

Masz pełną dowolność w kreowaniu swojej fryzury – czy to za pomocą prostownicy czy wałków i suszarki, a nawet farby!

Oferujemy Ci szeroki wybór odcieni – tradycyjnych bądź bardziej ekstrawaganckich oraz zróżnicowane długości włosów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej odnośnie przedłużania, polecamy artykuły z cyklu: Co powinnaś wiedzieć o przedłużaniu włosów?